Але за словами Стоун, вона не могла допомогти Брітні, оскільки сама в той час потребувала допомоги від інших. Сталось це за рік до того, як до Спірс приставили опікуна – її батька Джеймса, з яким Брітні досі судиться.

Читайте також Брітні Спірс вперше прокоментувала фільм про себе: фанати підозрюють, що це не її текст

Брітні написала мені дуже довгого і важливого, пронизливого листа. Тоді у неї був вкрай важкий період в житті, люди не розуміли її. Вона ще й поголила голову. Спірс чекала від мене допомоги,
– пригадала акторка.

"У мене в самої тоді був непростий період в житті, і я не могла нічого з собою вдіяти. Але правда в тому, що нам обом потрібна була допомога", – додала зірка.

63-річна Шерон Стоун теж зізналась, що неодноразово перебувала під чужим впливом, як Брітні, і вважає це жахливим.

"Справа Брітні Спірс вийшла з-під контролю і це так жахливо. І я, звичайно, можу сказати, що це було і в моєму житті і не один раз. Тоді я не усвідомлювала, що я роблю. У ці моменти дуже складно взяти під контроль своє життя і дуже важко отримати контроль над своїми фінансами", – підсумувала Шерон.

Що відомо про опікунство Брітні?

  • У серпні 2020 року Брітні Спірс подала документи до суду, де йшлось про те, що вона виступає категорично проти того, аби батько Джеймс знову став її опікуном.
  • Вона вимагала передати право розпоряджатися своїм майном Джоді Монтгомері, яка була її опікункою у 2019 році, коли стався конфлікт Джеймса з одним з внуків.
  • Але суд відхилив це прохання і дозволив батьку далі бути її опікуном.
  • Вона попросила у суду вкотре змінити її опікуна і передати усі повноваження його помічниці Джоді Монтгомері.