Прохання до суду представив адвокат Брітні Спірс. Зірка наполягає, аби їй назавжди змінили опікуна – із батька Джеймса на Джоді Монтгомері – жінку, яка наглядала за Брітні з 2019 року.

Читайте також Двоюрідна сестра Брітні Спірс зізналась, що батько співачки їй погрожував

Відомо, що опікунство над Брітні Спірс розділене на 2 частини:

  • за станом її здоров'я та добробутом;
  • за її кар'єрою та фінансами.

Раніше усе контролював Джеймі Спірс, але тепер він веде нагляд лише за фінансами співачки, іншу сферу опікунства він ще у 2019 році передав Монтгомері начебто через стан свого здоров'я.


Джоді Монтгомері може стати новим опікуном Брітні Спірс / Фото Biography Daily

Коли частина опікунства перейшла до жінки, та могла наймати для Брітні охорону, контролювати те, хто може її відвідувати, а також повний доступ до її медичної документації. Такий підхід сподобався співачці і тому вона просить передати Джоді ще контроль над власними фінансами.

У виданні Hollywood Life зазначають, що помічниця Джеймса Спірса є досвідченим опікуном, оскільки допомагає разом з чоловіком у розв'язанні подібних питань іншим сім'ям. Вона має довірчу фірму в Південній Каліфорнії, що допомагає з різними побутовими питаннями у сфері фінансів.

До теми Адвокат Джеймса Спірса розповіла про справжні стосунки співачки з батьком

Що відомо про спроби Брітні зняти опікунство з батька?

  • У серпні 2020 року Брітні Спірс подала документи до суду, де йшлось про те, що вона виступає категорично проти того, аби батько Джеймс знову став її опікуном.
  • Вона вимагала передати право розпоряджатися своїм майном Джоді Монтгомері, яка була її опікункою у 2019 році, коли стався конфлікт Джеймса з одним з внуків.
  • Але суд відхилив це прохання і дозволив батьку далі бути її опікуном.