43-річна Маша Єфросиніна стала рупором України на міжнародній арені й час від час "роздає ляпаси" росіянам, які підтримують політику кремля. Під гарячу руку ведучої потрапила Ксенія Собчак, яка обізвала українців "нацистами".

Читайте також "Зрадлива морда": брат TAYANNA Міша Марвін видалив пости про війну й повернувся в Black Star

Чому Ксенія Собчак назвала українців нацистами

російській журналістці Ксенії Собчак не сподобалося, що українці "рознесли" лейбл Zara за рекламну компанію з російською супермоделлю Наталею Водяновою, яка, до речі, називає війну "конфліктом". Тому ображена похресниця путіна обізвала нас "нацистами".

Ну от не соромно? Що за нацизм взагалі? Причому закидають організовано. Тобто, сидять люди у тяжкій ситуації, але їм правда здається, що головне, з чим треба поборотися, – це щоб росіяни нічого не рекламували, не знімали фільми для Канн, не виїжджали з Росії та інше? Це взагалі нацизм,
– видала Собчак у своєму телеграмі.

Як Маша Єфросиніна поставила на місце Собчак

У своєму інстаграмі Маша Єфросиніна написала, що помітила дивну закономірність: "Як тільки в Україні виявляється черговий акт звірячих злочинів росіян, тут же вис*рається черговий публічний рот цієї країни". Якщо після Бучі був Коля Басков, то після Ізюма – Ксенія Собчак.

Так звану опозиціонерку Собчак Єфросиніна назвала "найбільшим розчаруванням року серед російських селебріті". Найбільше її обурило те, що у своєму телеграм-каналі вона назвала українців, нацистами, які "проживають важкі часи". Тож ведуча запропонувала Собчак охарактеризувати ще й російських вояк, які ґвалтують і катують українців до смерті.

Маю питання до Ксенії Анатоліївни Собчак. Як ми з вами, Ксеніє, назвемо тих людей, громадян російської федерації, які закатували до смерті, зламавши руки, ноги, зґвалтувавши і спаливши живцем людей у Бучі, в Маріуполі, каструючи їх, вбивши майже 400 дітей України, сп*здивши всі унітази, праски та цеглу навіть у будинках наших громадян на окупованих територіях, зґвалтувавши наших жінок, старих, дітей, як ми їх з вами назвемо? Люди, які влаштовують своє життя?
– риторично запитала Маша Єфросиніна.

Ба більше, телезірка здивувалася, що Собчак, як "володарка вимпела по першості з хайпожерства", не встигає за трендами. Адже вже всі її колеги-пропагандисти прибрали з лексикону слово "денацифікація", а вона тільки за нього взялася.

"Подивіться, навіть ті, хто мовчали, ті, хто нічого не говорили, нині просять, щоб їх визнали іноагентами, бо розуміють, що це їхній "останній вагон". Чому ви так не слідкуєте за трендами, Ксеніє Анатоліївно. Вчіть нову лексику – ізоляція, покаяння, перемога України, тотальна ненависть українського народу до вас і ваших побратимів за мовчання і підтримку терору назавжди", – емоційно порадила Єфросиніна.

Крім того, українка відреагувала на слова Собчак, що "треба потерпіти" з європейськими візами.

"Мені дуже хочеться, щоб на одному з пляжів, де ви там любите відпочивати, в Італії, у Туреччині, у Франції, з вами поруч половичок розкинув якийсь солдатик, якому в нагороду за те, що він кастрував наших солдатів, ґвалтував наших жінок, вбивав наших дітей, путівочку дали. Щоб він поряд з вами сидів і з вашим чудовим білявим хлопчиськом, якому в майбутньому, я сподіваюся, буде соромно за свою матір", – завершила Маша Єфросиніна, зачепивши 5-річного сина Собчак Платона.