Український етно-фольк-гурт Go_A підкорив усю Європу. Вони одні з небагатьох учасників Євробачення-2021, яких радо приймають з концертами по всьому світу. Солістка Катерина Павленко впевнена, що все завдяки пісні SHUM та яскравій картинці, яку вони створили своїми образами.

Читайте також Підкорюватиме Сан-Марино: український музикант потрапив у європейський відбір Євробачення

Кого Go_A відправив би на Євробачення-2022 від України

Фронтвумен гурту не з чуток знає, що пропіарений артист з великою фан-базою – не запорука успіху на Євробаченні. На її думку, має зійтися дуже багато факторів, аби Україну знову представили гідно. Як мінімум, яскравий образ і пісня.

Треба бути не те щоб суперартистом, а мати дуже офігенну пісню і дуже яскравий образ. У нас є яскраві артисти в Україні, але було багато ситуацій, коли в яскравих артистів не було пісні, вони просто пролітали,
– зізнається Катерина Павленко.

Вона відмовилась називати конкретні імена артистів. Однак лідерка Go_A пообіцяла стежити за Нацвідбором на Євробачення-2022 і розсекретити своїх фаворитів після релізу всіх пісень.

Що відомо про Нацвідбір на Євробачення-2022

  • Прийом заявок для участі в Національному відборі стартував 14 грудня. Він триватиме до 10 січня 2022 року. Список фіналістів обіцяють опублікувати не пізніше 24 січня.
  • У грудні несподівано змінили формат відбору на Євробачення-2022. Замість двох півфіналів і фіналу організують лише один концерт у лютому. До нього потраплять 10 артистів.