Артистка опублікувала 4 інстаграм-сторіс з кадрами з Києва, де начебто перебувала на початку війни і нібито зараз. Вона показала пошкоджений бізнес-центр, дитячий майданчик та інші наслідки удару в місті.

До слова "Моя країна під вогнем": реакція зірок на масований ракетний удар по містах України

Її дописи супроводжували лише слова "Kyiv. 10.10.22" та смайл з розбитим серцем. Про інші міста, які постраждали від атак росіян, вона не згадала.

Софія Ротару відреагувала на обстріл Києва / Фото з інстаграм-сторіс

Востаннє Ротару коментувала лише жахливі теракти росії, що стались у Кременчуці та центру Вінниці, публікуючи кадри наслідків обстрілів. Із 7 серпня 2022 року Софія Ротару не публікувала жодних дописів у профілі інстаграму. В останньому дописі вона розповіла, як приїхала "у своє місце сили" – село Маршинці Чернівецької області, де вона зростала. Допис вона публікувала російською мовою.

Як Ротару реагувала на повномасштабне вторгнення

  • Співачка, яка донедавна жила на дві країни і заробляла гроші в росії, порушила мовчання лише на 5 день повномасштабного вторгнення. Вона повідомила, що перебуває в Києві й молиться за захисників.
  • Концертний директор Софії Ротару згодом заявив, що вона начебто завжди була аполітичною і є артисткою СРСР. Він також припустив, що зірка побоюється за гастролі в Росії.
  • Продюсер Леонід Дзюник повідомляв, що Ротару перебуває в США. Проте свій день народження у серпні вона зустріла в Україні.

Подоляк відреагував на масований ракетний удар по Україні: відео