Ведучий Слава Дьомін та продюсер Михайло Ясинський обговорили українських артистів. Вони зауважили, що деякі з зірок "першого ешелону" не змогли адаптуватися до реалій війни.

Цікаво Він образився на мене, – Мішель Андраде розповіла, які в неї стосунки з Потапом

Михайло Ясинський про "загубленого" Потапа

Слава Дьомін навів у приклад репера й продюсера Потапа. "Мені шкода, що Потап загубився. А у мене відчуття, не знаю, чи він пересидів".

Михайло Ясинський відповів, що світ змінюється, а разом з ним і артисти. Це не стосується того, в якому ешелоні перебуває артист.

Це окреме питання Олексія Потапенка. До першого ешелону артистів це не має відношення взагалі. Це питання особисто до нього. Це їхні справи особисті. Хтось рефлексує, хтось себе шукає, хтось загубився,
– сказав Ясинський.

"Але для першого ешелону артистів відбувається те ж саме, що відбувається для тих, хто вчора був у другому, а опинився у третьому. Хто був у четвертому, опинився у другому. Яким буде завтрашній день, ось що мене цікавить. Не може бути тієї вершини, яка була до цього. Світ змінився".

Подкаст Слави Дьоміна та Михайла Ясинського: дивіться відео онлайн

Що зірки кажуть про Потапа

  • Коля Сєрга назвав репера "попсовим виконавцем", який здебільшого орієнтувався на матеріальний добробут. Через це, на думку Сєрги, його легко налякати. Потап приємно здивував би, якби пішов у військо.
  • Дмитро Монатік поділився, що йому складно відповідати за Олексія. Та йому здається, що в нього бракує внутрішнього ресурсу, або енергії чи бажання.
  • Даша Астаф'єва зауважила, що Потапу та Насті Каменських бракує щирості. На її думку, репер не писав би пісні "Волонтер", якби сам розвантажив гуманітарку.