Модель і співачка Даша Астаф'єва поділилась, що з багатьма людьми втратила контакт через повномасштабне вторгнення. Зокрема, через їхню нещирість. У розмові вона згадала про інтерв'ю Насті Каменських.

Дивіться також Даша Астаф'єва висміяла проблеми Винника, який не стригся за час війни: "Це просто мем"

Даша Астаф'єва про Каменських і Потапа

"Всі кажуть: "А ти бачила інтерв'ю?". Ти дивишся, і на 5 хвилині я просто ставлю на паузу і заходжу у коментарі. І з першого коментаря люди пишуть: "Що це за акторські курси?"" – поділилась Даша Астаф'єва.

Зірка зауважила, що висновки для себе зробила – зараз людям краще не прикриватися, а визнавати свої помилки. Так зробила вона, коли зізналась про виступи в Росії після 2014 року, хоч отримала хейт у відповідь.

Я додивилася інтерв'ю і зробила для себе висновок, що, мабуть, кожному з нас є місце, щоб наробити помилок, і там же є місце, щоб їх визнати, зізнатися. Ні захищатися, ні прикриватися чимось,
– висловилась Астаф'єва.

Ми вже просто на такій межі прийняття всього гидкого у собі, тому що ми всі із цього створені. І всі повинні від цього очиститися. Сказати людям, що, так, я гі*но, що робив якісь погані вчинки, але я тут і не хочу прикриватися чимось".

Подкаст із Дашею Астаф'євою: дивіться відео онлайн

Даша Астаф'єва також розкритикувала пісню Потапа про волонтерів. "Я вже казала про це, якби Олексій розвантажив хоча б одну машину гуманітарки, то він навряд чи б написав би пісню "Волонтер". І замість того, щоб просто сказати, що це помилка, я видалю це, радіостанції крутили це. Але скажіть: блін, ми тупонули".

  • Нагадаємо, інтерв'ю Насті Каменських Маші Єфросиніній викликало бурхливі обговорення в мережі. Глядачі обурилися через скарги співачки на життя та стверджували про фальшивість та "акторську гру" під час розмови з ведучою. У мережі навіть почали створювати меми з Настею Каменських.
  • Мало не кожен допис Насті Каменських масово критикують та хейтять. Нове відео зірки з дітьми хоч викликало й позитивне враження у шанувальників, інші знову написали їй про "награність".