Українська ведуча Катя Осадча відреагувала на бурхливі обговорення скандальних заяв шоуменів щодо жінок. Вона не підтримала жодну зі сторін.

Дивіться також Він теж не святий, – кохана Остапчука поскандалила з Дантесом, який заступився за жінок

Катя Осадча про скандал через заяви Остапчука

Ведуча з іронією дорікнула всім учасникам скандалу. На її думку, зараз недоречно обговорювати такі теми, поки у країні триває війна.

Я щось пропустила? І війна вже закінчилась, і дітей повернули, і полонені вдома, всі з житлом і здорові, і все в нас так круто, і немає більше проблем і важливих тем, окрім гоління? Ну серйозно?
– написала Катя Осадча.


Катя Осадча про скандал / Фото з інстаграм-сторіз

Що відомо про скандал

  • Володимир Остапчук, Богдан Буше та Позитив відзначились неоднозначними заявами про оцінку жіночого тіла. Зокрема, мова йшла про те, чи тягне дівчина на 10 з 10, якщо вона не любить депіляцію. Шоумени висловили думку, що ні.
  • У мережі відреагували бурхливо: артистам дорікнули за сексизм та об'єктивізацію, обговорення подібних тем під час війни та нагадали, що гоління – вибір жінки, а не чоловіків.
  • До обговорення долучилися й публічні особи – Маша Єфросиніна, Володимир Дантес, Оля Полякова, Alyona Alyona та багато інших. Вони почали публікувати свої чесні фото й наголошувати, що кожна дівчина є 10 з 10.