Інцидент довкола Валерія Меладзе, його вигуку "Героям слава" та подальших виправдовувань викликало обговорення й серед українських зірок. Продюсер Олі Полякової Михайло Ясинський поділився, що недолюблював обох братів Меладзе значно раніше.

Читайте також Анатолій Анатоліч назвав Цукерберга "врєдітєлєм" через сторіс з Меладзе

Ясинський висловився про братів Меладзе

Продюсер згадав, що сердився на Меладзе ще у 2004 році, коли Світлана Лобода залишила гурт "ВІА Гра". Тоді вони назвали співачку "непорозумінням". Вже у 2014 році, коли Росія окупувала Крим та частини Донецької й Луганської областей, Ясинський не розумів, як Костя Меладзе всидів і в російському "Голосі", і на українському Нацвідборі.

Коли у 2004 брати Меладзе в інтерв'ю казали, що колишня солістка "ВІА Гра" Лобода, яку старший використав, – тимчасове непорозуміння і її скоро забудуть, я злився. Коли після 2014 один з братів умудрився всидіти одночасно в жюрі українського відбору на Євробачення та в жюрі російського шоу "Голос", я бісився,
– згадав Михайло Ясинський.

"Коли у 2021 другий брат Меладзе виступав топом на сцені найкрутішого українського фєсту "Атлас Вікенд" я вже реготав і сварився з колегами. Зараз я впевнений в тому, що завжди правий".

Михайло Ясинський доповнив допис світлиною Валерія та Костянтина Меладзе й підписав його так: "Дві устриці".


Брати Меладзе / Фото з фейсбуку Ясинського

Що кажуть зірки про вибрик Меладзе

  • Катя Осадча висловила сподівання, що жодних концертів Меладзе в Києві більше не буде. Та нагадала, що "бравий грузин" боявся давати будь-які інтерв'ю після 2014 року, щоб не заїкнутися про підтримку України.
  • Анатолій Анатоліч назвав Валерія Меладзе "найсцикливішим грузином" та заявив, що таких артистів зневажає. Шоумен додав, що більше не буде слухати його пісні.