У російських ЗМІ віруситься відео, де Меладзе спілкується з шанувальником начебто на корпоративі, де той спочатку просить співака передати привіт його дружині й додає "Слава Україні!". Меладзе відвів мікрофон вбік та на камеру відповів "Героям слава!", додавши "тшшш". Шанувальник бурхливо відреагував на його слова, аплодуючи і вигукуючи, що Меладзе "красунчик" і обожнює його. Валерій натомість попросив чоловіка поводитися тихіше, зазначивши, що він "поза політикою".

До слова "Нравіцца – не нравіцца, Росія розширяється" та інші безглуздя: за пропаганду взявся і Петросян

Як відреагували росіяни

Відео викликало ажіотаж в мережі, і 2 січня член Ради федерації Олена Афанасьєва та депутат Державної думи Сергій Миронов вже виступили з пропозицією позбавити Меладзе громадянства Росії, визнати його "іноагентом" та всіх звань. Вони переконані, що це "провокація, що підриває позицію Росії" та "підтримує нацистський режим в братській Україні".

"У той час, коли гинуть наші громадяни за російських людей, захищаючи російські території, деякі дозволяють себе "зигувати" разом з українськими нацистами. Це неприпустимо", – написала Афанасьєва.

У соцмережах також розповіли, що на корпоративі був присутній Олег Газманов, який підтримує війну в Україні. Проте деякі гості концерту накинулась на співака, щоб той підтримав Україну, але йому різко захотілось "відпочити".

Читайте також Не вірю жодному, хто кається, – Кароль осоромила Меладзе, який засвітився з Кіркоровим у Москві

Самі Газманов ніяк не відреагував на відео з власною присутністю у соцмережах, а от Меладзе вже опублікував новий допис – останній був ще у травні 2022-го. Він заявив, що останні 10 місяців "живе з відчуттям важкості та горя" і йому прикро, що "гаряче кохані ним народи перебувають у конфлікті, в якому гинуть люди".

Я не можу і не хочу нікого ненавидіти, і не намагаюсь комусь догодити. Я мрію лише про те, щоб антагонізм припинився і між близькими народами встановилася згода. І задля цього я ладен віддати всі сили,
– цинічно заявив Меладзе.

  • Нагадаємо, що попри війну, розгорнуту росіянами що у його рідній Грузії кілька років тому, та в Україні, де він часто бував, Валерій продовжив виступати у Росії та заробляти рублі.
  • У мережі він неоднозначно висловлювався проти війни, закликаючи до миру, як інші пристосуванці в Росії.