18 березня у Москві, на стадіоні "Лужники" пройшов мітинг-концерт з Путіним з нагоди окупації Криму. Цинічний захід кліпмейкер та режисер Алан Бадоєв назвав "сектою з дідусем у парці". Про це він сказав в ефірі опозиційного російського каналу "Популярная политика", зауважив 24 канал.

Читайте також Гітлер зібрав свою секту, – Алан Бадоєв пройшовся по артистах, які співали за Путіна на Лужниках

Алан Бадоєв принизив Тіматі

Режисер зауважив, що не розуміє, як Поліна Гагаріна змогла продати свій голос очільнику Кремля.

"Я не розумію, для мене це шок, бо чесно скажу, я дуже поважав цього артиста, талант цього артиста. Але як я вже казав, кожен голос "за", особливо такий гучний, він ототожнений у мене з кожною кулею, яка зараз вбиває маріупольців, кожною бомбою, що вже долітають до Києва. Для мене це трагедія", – підкреслив чоловік.

Алан Бадоєв додав, що артисти, які підтримують Путіна – вимирають, тягнучи за собою російську молодь і народ. Він зауважив, що Тіматі виступив на цьому концерті лише заради грошей.

По Тіматі вдарили санкції, і він виступив на цьому концерті нібито за свого президента, а насправді щоб йому трохи набашляли грошей. У Тіматі музика здохла й бізнесу немає і не буде,
– сказав режисер.

"Я щасливий, що ніхто з українських артистів, яких я знаю, не погодився співати на цьому мітингу. Це було б неможливо. Неможливо подарувати свій голос дияволові", – додав кліпмейкер.

Як український шоубіз реагував на концерт Путіна

  • Катя Осадча засудила Поліну Гагаріну, нагадавши їй, що в Україні гинуть діти через війну.
  • Володимир Остапчук покепкував з Путіна, який з невідомих причин різко зник з онлайн-трансляції.
  • Ксенія Мішина ж припустила, що очільник Кремля насправді не виступав на стадіоні, бо не зрозуміла, чому його ніхто не застрелив.