Оскільки раніше Меган Маркл активно взаємодіяла з тими, хто потребував допомоги, та організовувала благодійні заходи, після народження сина шанувальникам герцогині неабияк не вистачало. Проте 23 вересня декретна відпустка знаменитої матусі дійшла кінця і вона разом з принцом Гаррі та їхнім сином Арчі вирушили у довгоочікуваний тур Африкою.

Читайте також: Принц Гаррі та Меган Маркл оприлюднили деталі їхнього туру в Африку

На початку вересня на офіційній сторінці герцогів Сассекських в інстаграмі з'явилися перші подробиці їхньої подорожі. У джерелі зазначалося, що протягом 10 днів принц Гаррі і Меган Маркл запланували провести 35 зустрічей і заходів. У цей час поряд з молодою матусею буде няня, яка допомагатиме їй доглядати за Арчі, а також персональні стилісти. Як і повідомлялося сьогодні, 2 жовтня, королівський тур добігає кінця і ввечері герцоги Сассекські повернуться до Лондона.

Де вже встигли побувати герцоги Сассекські

Станом на сьогодні, 2 жовтня, Меган Маркл здійснила, як мінімум, 13 виходів, офіційні фото з яких з'являлися на сторінці королівського подружжя в інстаграмі. Вперше герцоги Сассекські вийшли до публіки одразу через кілька годин після того, як приземлилися в Африці, відвідавши організацію Justice Desk. Після цього вони з'явились у Музеї шостого кварталу, де їм розповіли про тисячі сімей, які постраждали від расової дискримінації.

На наступний день, 24 вересня, королівське подружжя завітали на місцеві пляжі, що в Monwabisi та Кейптауні. Через кілька годин в мережі з'явилися фото Меган Маркл і принца Гаррі, які відвідали мечеть Масджід, що в Кейптауні. 38-річна герцогиня Сассекська дотрималася місцевих традицій і покрила голову хусткою перед тим, як зайти у храм. Пізніше вона потрапила в об'єктиви папараці у вбранні, яке одягала минулого року під час перебування на австралійському пляжі Бонді-Біч, що в передмісті Сіднея.

А от на зустріч з архієпископом Десмондом Туту і його донькою місіс Туту принц Гаррі та Меган Маркл вирішили взяти ще й свого 4-місячного сина Арчі. Після спільного сімейного виходу герцогиня Сассекська здійснила візит до компанії Woodstock Exchange, де поспілкувалась з інвесторами та жінками-підприємцями.

Тим часом принц Гаррі відправився до Анголи. Там внук Єлизавети ІІ разом із організацією The HALO Trust, з якою співпрацювала принцеса Діана у 1997 році, взяв участь у розчищенні мінних полів. Після своєї роботи герцог Сассекський заявив, що гордий продовжувати справу своєї матері і радий працювати на благо місцевих жителів. Адже він активно займається питанням безпеки у Південній Африці і його робота спрямована на те, аби забезпечити жителям Анголи вільне пересування територією і мінімізувати загрозу їхньому життю.

Також Меган Маркл таємно відвідала місце, де наприкінці серпня жорстоко вбили 19-річну студентку. В знак пам'яті дівчини та підтримки жителів ПАР вона зав'язала жовту стрічку біля поштового офісу, де трапилася трагедія. Ймовірно герцогині Сассекській сподобалося здійснювати таємні виходи, оскільки 29 вересня в мережі з'явилися фото з події, яку вона організувала ще 26 вересня. У трендовому образі дружина принца Гаррі зустрілася з жінками з організації Women in Public Servic.

Пізніше Меган Маркл відвідала місцевий цех під назвою Victoria Yards, який створила африканська молодь. Як ми раніше писали, герцогиня не лише здійснила візит, але й придбала для себе та сина кілька речей. Також у програмі туру були заходи, на яких вона підіймала тему освіти, зокрема, чому жінкам у ПАР важливо її отримувати. Зустріч зі студентами та викладачами університету в Йоганнесбурзі відбулася напередодні, 1 жовтня.

Того ж дня представниця королівської сім'ї відвідала некомерційну організацію ActionAid. Разом з іншими учасниками заходу вона взяла участь у дискусії на тему гендерного насильства. Пізніше королівське подружжя здійснило спільний вихід у Йоганнесбурзі, де зустрілися з місцевою молоддю, аби обговорити тему безробіття у Південно-Африканській Республіці.

Оскільки останній день туру принца Гаррі і Меган Маркл був розписаний по хвилинах, у Йоганнесбурзі вони довго не затрималися. Після цього вони вирушили на зустріч із Грасою Машел, вдовою Нельсона Мандели, який з 1994 до 1999 року був президентом ПАР.

Що ще заплановано у програмі туру Меган Маркл і принца Гаррі

Як повідомляють іноземні ЗМІ, тур герцога і герцогині Сассекських закінчиться, коли вони зустрінуться з чинним президентом Південно-Африканської Республіки Матамелою Сирілом Рамафосою та його дружиною Тшепо Мотцепе.

Метою Меган Маркл у десятиденному турі було провести заходи, на яких вона спілкувалася б місцевими жінками щодо проблеми гендерної нерівності, домашнього насильства та навіть убивств. А принц Гаррі мав намір акцентувати увагу на проблемах охорони здоров'я і природи, а також працював над співпрацею Африки та Великобританії.

Як раніше повідомлялося, у Малаві королівське подружжя планує розвивати благодійну організацію Sentebale, яку принц Гаррі заснував спільно з принцом Сіме у 2006 році. Робота фонду спрямована на допомогу хворим на ВІЛ та СНІД в Лесото, Малаві і Ботсвані. Тур сімейства завершуватиметься у Йоганнесбурзі.