Як відомо, зустріч герцогині Сассекської з представницями Women in Public Service відбулась ще 26 вересня. Захід був закритим для ЗМІ, тому тільки тепер у мережу потрапили перші знімки з цієї події.

Дивіться: Меган Маркл показала, як не втратити елегантності у бюджетному вбранні

На кадрах, які Меган Маркл опублікувала на інстаграм-сторінці, видно, що сніданок пройшов за участю громадських активісток, представниць уряду, охорони здоров'я та освіти. З високопосадовцями герцогиня Сассекська вирішила обговорити питання, яке вона почала порушувати одразу після королівського весілля – роль і права жінки в сучасному світі.

"Напередодні цього туру я з болем спостерігала за безліччю порушень щодо жінок у Південній Африці. Тому мені було важливо провести цей сніданок, щоб вивчити ситуацію, яка тут склалася. Сидячи поруч з учасницями сніданку, мені стало абсолютно зрозуміло: недостатньо просто сподіватися на краще майбутнє. Єдиний шлях вперед – це "надія в дії", – зазначила Меган Маркл.


Меган Маркл у Кейптауні / Instagram / @sussexroyal

Та не тільки промова привернула увагу підписників блогу герцогів Сассекських, але й неперевершений стиль дружини принца Гаррі. Для цього особливого виходу Меган Маркл вбрала трендову мідіспідницю з геометричним принтом. До неї герцогиня підібрала туфлі-човники та звичайну чорну майку, яка додала буденності її образу. Хвилясте волосся та денний макіяж з акцентом на очі завершили look Меган Маркл.


Герцогиня Сассекська обрала денний макіяж / Instagram / @sussexroyal


Стильний образ Меган Маркл / Instagram / @sussexroyal

Що відомо про тур Африкою Меган Маркл і принца Гаррі – читайте тут.