Зранку Меган Маркл відвідала місцевий університет, де провела лекцію для жінок. Згодом дружина принца Гаррі завітала в організацію ActionAid, метою якої є боротьба з бідністю і несправедливістю у всьому світі. Герцогиня Сассекська взяла участь у дискусії про гендерне насильство.

Читайте також: Меган Маркл провела лекцію для жінок в університеті у Південній Африці: що одягнула герцогиня

Вже 2 жовтня африканський тур Меган Маркл, принца Гаррі і їхнього сина Арчі завершиться. Більшу частину своїх виступів Маркл присвятила проблемам, з якими стикаються жінки в Південній Африці, серед них – насильство і дискримінація на основі статі. У такий спосіб жінка не приховує своєї феміністичної позиції.


Меган Маркл / Getty Images

Для офіційного виходу Меган приміряла сукню-сорочку темно-зеленого відтінку з поясом, який робить акцент на талії. Цікаво те, що ексакторка вже з'являлася у схожих платтях. За словами модного експерта Рошель Вайт, як пише Express, герцогиня Сассекська обрала декілька схожих "аутфітів" через те, що вони ідеально дивляться на будь-якій фігурі.

"Найкраще в цих сукнях-сорочках – це те, що вони підходять під фігури багатьох людей", – зазначила Рошель Вайт.


​Меган Маркл / Getty Images

Додамо, африканський тур є важливим не лише для подружжя, а й для Великобританії. Саме Міністерство закордонних справ і у справах Співдружності Націй організувало поїздку.


​Меган Маркл / Getty Images