Черговий день королівського туру Африкою розпочався рано-вранці, адже саме сьогодні, 2 жовтня, принц Гаррі і Меган Маркл повертаються до Лондона. Незважаючи на неприємності з одним із британських видань, принц Гаррі і Меган Маркл вийшли до своїх прихильників у чудовому настрої.

Читайте також: У сукні-сорочці кольору хакі: Меган Маркл здійснила стильний вихід під час африканського туру

Напередодні герцогиня Сассекська провела лекцію для жінок, яку присвятила освіті, а сьогодні вони разом зі своїм чоловіком здійснили вихід в одному зі селищ під Йоганнесбурґом. Там вони зустрілися з місцевою молоддю, обговоривши проблеми безробіття у Південній Африці.

Представники молодіжної організації влаштували для королівської сім'ї екскурсію по центру населеного пункту, а також поділилися знаннями, які надбали завдяки програмі по боротьбі з безробіттям.

Для виходу до молоді Меган Маркл обрала сукню-сорочку молочного відтінку, яку доповнила помаранчевими сережками з бахроми та світлими замшевими туфлями на підборах.


Меган Маркл на зустрічі з молоддю ПАР / Getty Images

Після спільно проведеного часу з молоддю у герцогів Сассекських запланована зустріч з Грасою Машел, вдовою Нельсона Манделли, який з 1994 до 1999 року був президентом ПАР та ще кілька офіційних виходів.


Принц Гаррі та Меган Маркл здійснюють завершальні виходи під час туру Африкою / Getty Images