Колумбійська співачка Шакіра після невдачі в особистому житті та розлучення здобула неабиякий успіх у музичній кар'єрі. Її пісні знову б'ють рекорди.

До теми Леді Гага без макіяжу та у футболці зачарувала своїм виступом на Оскарі-2023: ефектне відео

Шакіра побила 14 світових рекордів Гіннеса

Шакіра та DJ Bizarrap, які разом створили хіт про зрадника Жерарда Піке, взяли участь у вечірній програмі. Там вони виконали трек та поділилися враженнями від співпраці. Ведучий Джиммі Феллон розповів, як їхній успіх відтворився у світових рекордах.

Так, Шакіра побила 14 світових рекордів Гіннеса. Пісня під назвою "Bzrp Music Sessions, Vol. 53":

  • отримала найбільшу кількість прослуховувань на Spotify за 24 години,
  • це трек із найбільшою кількістю переглядів на YouTube за 24 години,
  • пісня найшвидше набрала 100 мільйонів переглядів на YouTube (майже 3 доби),
  • стала найпопулярнішою латиноамериканською піснею на Spotify за один тиждень, та інші рекорди окрім цього.

Та одними світовими рекордами не обійшлося – Шакіра з треком Bzrp Music Sessions, Vol. 53 зайняла перший рядок у Billboard Latin Digital Song Sales та Billboard's Hot Latin Songs.

Шакіра та DJ Bizarrap на вечірньому шоу: дивіться відео онлайн

Що відомо про трек Шакіри

У червні минулого року Шакіра розлучилась з футболістом Жерардом Піке через його численні зради. Вона надихнулась змінами в особистому житті та випустила запальний трек у колаборації з діджеєм.

У пісні Шакіра висміяла колишнього та його молоду дівчину. Артистка казала, що варта двох 22-річних, радила Піке прокачати мозок та дорікала йому за свекруху.

Цікаво, що Шакіра неодноразово підколювала колишнього чоловіка. До Дня закоханих вона показала відео, у якому зі шваброю в руках співає пісню. Головна фраза там – "Я вб'ю свого колишнього".