Про це співак зізнався у інтерв'ю Славі Дьоміну. Раніше ми розповідали, що з початком повномасштабної війни Влад Яма виїхав з України, хоч і невідомо, як саме йому це вдалося.

Цікаво Злочинці, – Хливнюк з "Бумбоксу" висловився про чоловіків, які втікають з України під час війни

Що Танчинець думає про Щегеля, Яму та Ступку

Музикант висловився про коміка Щегеля, який втік за кордон, отримавши дозвіл як український артист. Танчинець заявив, що Щегель просто познущався над державою, у якій жив, та над людьми, які зараз мають виїжджати за кордон.

"Це знущання. Він познущався над державою, над людьми, які їздять туди-сюди і в них тепер проблеми. По Щегелю все зрозуміло і вже обговорено. Це відвертий придурок. Це людина без совісті і взагалі без нічого", – заявив співак.

Артист також розповів, що думає про інших чоловіків, які виїхали з України ще до початку повномасштабної війни або в перші дні вторгнення. Наприклад, про хореографа Влада Яму та актора Дмитра Ступку. Чоловік пояснив, що не засуджує їх.

Тих, яких ти назвав… Яма і ще хтось… Вони, мені здається, виїхали раніше, щось там намагаються робити. Для мене вони не виглядають наскільки ницо, наскільки виглядає цей персонаж (Щегель). Тому я їх не хейтив і не буду хейтити. Потім там життя дасть їм оцінку, вони самі собі дадуть оцінку. Це все попереду,
– вважає Танчинець.

Співак не знає, чи повернуться вони в Україну. На його думку, якщо в Ями та Ступки тут буде робота і можливість продовжувати свою діяльність, то, напевно, вони повернуться.

"А якщо в них там там дуже класно все вийде, то, може, і не повернуться. Але я собі не уявляю, як можна не повернутися… Жити все життя з відчуттям того, що ти покинув країну, і про це люди говорять. Мені здається, це ще важче, ніж повернутися і пережити тут важкі часи", – додав він.

Як артисти-чоловіки виїжджають за кордон

За словами Танчинця, зараз артистам складно отримали виїзд від Міністерства культури.

Це дуже складна процедура і там не може бути ніяких поступок для там, хто ти, як ти… Військовий квиток, все занесли, ти стоїш на обліку, всі документи показав, тоді тільки дали дозвіл,
– сказав він.

Дивіться повне інтерв'ю з Сергієм Танчинцем: відео

Додамо, що 14 березня міністр культури Олександр Ткаченко оголосив, що українським артистам дозволять виступати за кордоном, але вимоги щодо цих поїздок стануть жорсткішими.

Кого з артистів випускатимуть з України

Діячі культури, які хочуть виїхати за кордон, мають надати:

  • підтвердження, що в їхніх організаціях проводять військовий облік;
  • контракти, де сказано, для чого вони їдуть;
  • звіти за підсумками поїздки.

І навіть з цими документами виїзд можуть дозволити лише на 60 днів.