З Харкова Сергія Бабкін з сім'єю виїхав ще в перший день війни, 24 лютого. Зараз він у Німеччині, але гостро реагує на кожен удар окупантів по рідному місту. Чи не найбільше "зачепило" його влучання в Саржин яр, де він бував кожного дня.

Читайте також "Не соромлюся казати про це": чому чоловік MamaRika не вступив до ЗСУ

Сергій Бабкін про обстріл Саржиного яру в Харкові

Ворог обстріляв наше джерело. Джерело сили, здоров'я, віри. Щоранку протягом багатьох років у будь-яку погоду я поринав у нього, отримуючи заряд та натхнення. Сьогодні вранці Саржин яр був обстріляний. Загинули люди. Поранено людей. Дуже боляче! Ніхто з нас цього не пробачить і не забуде,
– прокоментував Сергій Бабкін.

"Я навіть не можу пояснити словами, що відбувається в мене всередині. Це Харків. Саржин яр. Місце моєї сили. Щоранку я занурювався там у купіль. А сьогодні після обстрілу 4 загиблих, 7 поранених", – додав музикант в інстаграм-сторіс, кажучи про всіх жертв ранкових "прильотів" по Харкову.

Його дружина Сніжана Бабкіна теж відреагувала на черговий обстріл Харкова у своєму інстаграмі. "Цілий день витягую себе з "ями", дуже х*рово. Займаюсь, медитую, готую", – зізналася вона у сторіс.

Сергій Бабкін у купелі в Саржиному яру в Харкові / Фото з інстаграм-сторіс його дружини