Українська співачка MamaRika дала відверте інтерв'ю 24 каналу. В ньому зірка розповіла про чоловіка Сергія, який не пішов у ЗСУ.

До слова Це питання "заморозили", – MamaRika не впевнена, що зараз готова всиновлювати дитину

Чому чоловік MamaRika не в ЗСУ

Співачка й раніше розповідала, що продюсер і гуморист Сергій Середа обрав інформаційний фронт і волонтерство. Але він однаково часами поривався на фронт.

Так, звісно. Він розглядав такий варіант. Зізнаюся, що це мене дуже турбує. Не уявляю, що буде, якщо таке станеться. Кожен думає про свою родину. Розумію, що не знаю, як була б без нього. Це дуже важко. Якщо чесно, я стримую Сергія. Не соромлюся казати про це,
– зізналась MamaRika.

"Кілька разів я просила його, щоб не йшов, був з нами. Він – все моє життя. Не знаю, як би я витримала це. Коли він поривався йти в ЗСУ, я була просто знищена. Безмежно дякую тим жінкам, які мають відвагу відпустити чоловіків туди. Це дуже складно".

MamaRika додала, що вдячна українським захисникам та особливо захисницям. "Наша армія – це те, що надихає. Завдяки їй ми щоранку прокидаємося, п'ємо каву, просто живемо. Дівчата, які служать зараз, – це взагалі для мене космос. Я дивлюсь на них і розумію, що я б не змогла. Як жінка, захоплююся їхньою силою. Ви просто фантастичні!".

Повне інтерв'ю з MamaRika: дивіться відео онлайн

Зауважимо, інформаційним фронтом та волонтерством також зайнявся артист Арсен Мірзоян. Але він визнає, що коли буде необхідність взяти в руки зброю – він це зробить.

"У перші дні я був зі зброєю руках у Києві, я нікуди не дівся. І я вам чесно скажу, якби щось трапилося в Запоріжжі, я б примчав у Запоріжжя. Ніхто ж не каже, що хтось уклоніст. Усі ми там будемо, часу вистачить на всіх. І ця війна надовго, це на роки. Тому всі ми там будемо, обов'язково будемо там. Просто зараз ми там, де ефективніше, а потім ти нікуди не дінешся від того".