До цього Положинський служив у 47-й ОМБр "Маґура". Він там "пройшов перші вишколи та вперше побував на фронті не як запрошений артист". Олександр навіть став командиром відділення. Проте зараз починає новий етап.

До теми Женя Галич назвав зірок у ЗСУ, яких вважає героями: "Потужно воюють"

Положинський почав службу в новому підрозділі

Співак зазначив, що його шлях з 47 ОМБр був дуже насичений. Він згадав про нові знайомства, здобуті військові навички та пісню, яку написав на передовій.

Минулого тижня я остаточно попрощався зі 47 ОМБр. Дякую своїм командирам, хлопцям і дівчатам, які були поруч. Для мене велика гордість і честь бути невеличкою частиною нашої спільної історії. Світла пам'ять полеглим! Я офіційно почав службу в новому підрозділі ЗСУ. Сподіваюся продовжувати бути корисним тут. Готовий до виконання нових наказів та завдань,
– зазначив артист.

Сашко Положинський в ЗСУ: що відомо

  • У травні 2022 року артиста офіційно зарахували до військової служби в 47-й ОМБр "Маґура".
  • У перші місяці великої війни Олександр разом із побратимами потрапив під обстріл, через який згорів автомобіль з речами військових. На щастя, тоді всі залишилися цілі.
  • Крім того, музикант проходив "бойове хрещення обстрілами", коли був 10 днів на передовій.
  • Сашко Положинськи ділився, що хотів стати офіцером, проте не зміг через стан здоров'я.
  • Після 8 місяців служби його вивели із зони бойових дій. Так, музикант повернувся до Києва, де виконував завдання, які отримав від керівництва. Зокрема, він займався матеріальним забезпеченням бригади: "З лютого цього року я, фактично, перебував лише в дистанційному зв'язку з рідною бригадою, час від часу спілкуючися з побратимами та посестрами, допомагаючи, за можливості та нагоди, закривати певні матеріальні потреби".