Колишня солістка "ВІА Гри" та співачка Санта Дімопулос поїхала до Африки з чоловіком і дітьми. Іноді вона публікує звідти фото та відео, що не сподобалося її підписникам.

До слова Монатік пояснив, чому їздив з концертами до росії після 2014 року

Санта Дімопулос відповіла на критику

Шанувальники припустили, що зірка перебуває на відпочинку, й почали їй дорікати. Та артистка поспішила відповісти.

Ми не відпочиваємо, як декому здалося (і декого так непокоїть). У мого чоловіка тут бізнес і більшість часу він має проводити саме тут. Отже, сім'я теж буде проводити тут багато часу. Та щоб дітям не було зовсім нудно, на вихідних ми намагаємося щось придумати для них,
– поділилась Санта Дімопулос.


Санта Дімопулос в Танзанії / Фото з інстаграм-сторіз

Виконавиця додала, що ми не маємо права ставити на паузу життя. Тим, кому не подобаються її фото з Африки, зірка запропонувала відписатися.

"Я знаю себе, знаю, що все роблю правильно. Я себе поважаю і дуже люблю. У блок кидаю одразу, тому що ціную добру енергетику, культуру та атмосферу на своїй сторінці", – зауважила Дімопулос.


Донька Дімопулос в Танзанії / Фото з інстаграм-сторіз

Так в мережі критикували Денисенко

  • Раніше через відпочинок так розкритикували акторку Наталку Денисенко, яка поїхала з сином до Туреччини. Вона зізналась, що там в неї зникла тривожність.
  • Зірку захейтили й за кошти, які вона витрачає на готель – приблизно 7 тисяч гривень на добу. Але це начебто дешевший варіант з тих, що були. "Бо до війни я назбирала гроші і можу деякий час жити. Бо мій чоловік у ЗСУ. Бо я весь час війни займалася волонтерством. Бо я хочу, щоб моя дитина і я хоч на мить відпочили й були здорові, щасливі", – пояснювала акторка.
  • У скандал втрутилася Оля Цибульська – вона заступилася за зірку й нагадала, що поки одні пишуть гнівні коментарі, її чоловік захищає країну в лавах ЗСУ.