Днями популярна українська співачка та переможниця "Танців з зірками" Санта Дімопулос вирішила поспілкуватися з прихильниками на своїй сторінці в інстаграмі. Зірці поставили запитання про те, як вона ставиться до останніх новин про скандал Андрія Джеджули та Юлії Леус.

До теми Казав, що у неї старе і прищаве обличчя: дружина Джеджули розповіла про ревнощі до Каменських

Санта Дімопулос прокоментувала скандал з ексчоловіком

Зазначимо, що Андрій Джеджула – колишній цивільний чоловік Санти Дімопулос. Після знайомства у 2006 році пара жила разом, але через 4 роки розлучилась. Санта Дімопулос прокоментувала ситуацію з теперішньою дружиною шоумена Юлією Леус.

Співачка нікого не засуджувала будь-кого з членів родини. Вона зазначила, що свого часу мусила налагодити стосунки з Андрієм заради їхнього спільного сина Даніеля. Зірка додала, що підтримує Юлію Леус.

Я не суддя і не член родини, щоб щось обговорювати та засуджувати. Я насилу налагодила стосунки з Андрієм заради сина. Я дуже добре ставлюся до Юлії і завжди допоможу їй, якщо знадобиться допомога,
– написала Санта Дімопулос.

Також артистка побажала всім мудрості та гармонії, щоб знайти все-таки мир і взаєморозуміння заради дитини.


Санта Дімопулос прокоментувала скандал / Instagram / @santadimopulos

Юлія Леус, своєю чергою, підвердила, що Санта Дімопулос її підтримує. Також вона вперше розповіла про випадок побиття. Модель зізналась, що чоловік не стримався, коли вона розбила вазу і склянку.


Юлія Леус про випадок побиття / Instagram / @yla__yla

Що відомо про скандал з Андрієм Джеджулою

  • За три дні до Нового року Юлія Леус потрапила до лікарні з загрозою викидня.
  • Вона звинуватила в цьому чоловіка Андрія Джеджулу, який нібито піднімав на неї руку і тому міг пошкодити здоров'я дитини.
  • Шоумен натомість заявив, що жінка лише вдає жертву, оскільки розлютилась на нього насправді лише тому, що приревнувала до його спільної світлини з Настею Каменських.
  • Юлія Леус це заперечила, сказавши, що Андрій Джеджула – брехун. І жодних ревнощів у неї не виникало.