У сторіс на особистій сторінці в інстаграмі Юлія відповідала на запитання підписників. Зокрема, вона прокоментувала заяви Джеджули про ревнощі до співачки NK.

До теми Через фото з Каменських: Андрій Джеджула розповів про скандал з вагітною дружиною

За словами Юлії, Андрій опублікував на своєму акаунті фото з Каменських через три години після того, як вона вже була у лікарні з загрозою викидня. Чоловік сфотографувався з виконавицею за два тижні до скандалу, а вдома розповідав Юлії, яке у Каменських зблизька старе і прищаве обличчя.

"Мій чоловік брехун і всі, хто його знає, сміялися з цього. А ще він занадто дурний. Я вже три години перебувала і лікарні, як він поширив фото з Настею з дня народження, яке було ще два тижні тому. Він тоді ще прийшов додому і розказував, яке у неї старе та прищаве обличчя зблизька, мені це було не дуже цікаво. А тут я виявляється приревнувала, сміх і гріх", – прокоментувала Леус.


Дружина Андрія Джеджули про ревнощі до Каменських / Instagram-Stories / @yla__yla

Жінка додала, що вона дуже багато пробачала, але такий вчинок чоловік не зможе пробачити. Після свят вона хоче розлучитися з Джеджулою. Юлія зазначила, що хотіла зробити це онлайн ще в лікарні, проте свідоцтво про одруження в Андрія і він обіцяв, що вони розлучаться після Нового року.

Також Юлія поділилася, що за весь час, поки вона перебуває в лікарні, чоловік жодного разу не приїхав до неї.


Дружина Андрія Джеджули про їхню сварку / Instagram-Stories / @yla__yla


Дружина Андрія Джеджули про їхню сварку / Instagram-Stories / @yla__yla


Дружина Андрія Джеджули про їхню сварку / Instagram-Stories / @yla__yla