У Санти Дімопулос 700-тисячна аудиторія в інстаграмі. Вона називає себе інфлюенсеркою та часто відповідає на запитання підписників у сторіс. Хтось з юзерів запитав: "Чи є бажання почати вести блог і спілкування українською мовою?"

Читайте також Джеджула не спілкується з сином від Санти Дімопулос і дорікнув їй за розкішне життя

Чому Санта Дімопулос не хоче переходити на українську мову

Блогерка заявила, що за останній рік пережила достатньо стресу, від якого нібито досі не оговталася, тож не хоче заганяти себе в рамки в мовному питанні.

Я відповідаю мовою, якою ви до мене звертаєтеся. Веду блог інтуїтивно – то українською, то російською, мені так комфортно. На даному етапі я не буду себе переламувати, щось забороняти і ставити якісь рамки. За рік у всіх нас було достатньо стресу, що досі не оговталися,
– написала Санта Дімопулос.

Санта Дімопулос про українську мову / Фото з інстаграм-сторіс

До речі, зараз Санта Дімопулос "стресує" в Монако. Вона там через безпеку, море, хороші продукти, високий рівень життя, гірськолижні курорти поряд і відсутність податку на доходи. Натомість мінусів інфлюенсерка назвала куди більше – від цін і площі князівства у 2 квадратних кілометри до непривітних французів.

"Нудно й одноманітно. Важко відкрити свою справу. Мало компетентних викладачів і тренерів. Аеропорт у Ніцці, 40 хвилин. Відсутність якісної освіти для дітей. Бюрократія. Французи – часто працівники у сфері обслуговування непривітні, некомпетентні, повільні. Відсутність реально хороших тренажерних залів, танцювальних залів, healthy кафе". У Монако класно, коли тобі за 70 років і за один мільярд "вага", – перерахувала Санта Дімопулос.

Санта Дімопулос про життя в Монако / Фото з інстаграм-сторіс

Нагадаємо, у жовтні 2022 року Санта Дімопулос уже пояснювала, чому не перейшла на українську. Тоді її аргумент звучав так: "Я розмовляю і пишу трьома мовами. Російською швидше, та також у мене багато підписників з різних країн, які знають російську. Будь ласка, не треба лізти до мене чи до когось іншого з мовним питанням".

До речі, за останній рік блогерка кілька разів приїжджала в Україну. Вперше – у червні. Тоді ж вона відвідала Бородянку та емоційно звернулася до фоловерів з Росії, які вважають, що "все не так однозначно". Санта порадила їм відписатися, бо "у війні все однозначно", а вона "свій вибір зробила давно".