Про розставання Мішиної та Еллерта почали говорити після того, як дівчина видалила спільні фото з обранцем та відписалася від його сторінки в інстаграмі. Журналісти Showbiz 24 спробували з'ясувати, що сталося між закоханими.

Читайте також Нам краще бути друзями, – Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес офіційно розійшлись

Стосунки Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта

Після завершення зйомок "Холостячки" Олександр та Ксенія почали жити разом. Також з зірковою парою мешкав син акторки – Платон. Найголовнішим чоловікам в житті дівчини вдалося знайти спільну мову. Взимку цього року закохані разом із Платоном та донькою Еллерта – Елею відпочивали в Домінікані. Діти також потоваришували, тому відпустка була чудовою.

Чутки про розставання

Пара думала про весілля і навіть розповідала, яким воно може бути. Однак мережу сколихнула новина про розставання закоханих. Нещодавно Платон відсвяткував день народження. Його мама в інстаграмі поширила серію фото зі святкування, проте на них не було ні Олександра, ні Елі.

Цікаво Не боюся, що стосунки не складуться: Ксенія Мішина про можливе розставання з Еллертом

Прихильники одразу почали писати про це в коментарях, запитували, де Еллерт, проте Ксенія такі повідомлення залишає без відповідей.

  • "Еллерт де?"
  • "А тепер всі дружно схрестили пальці в надії, що Мішина все ще Сашина".
  • "А де Саша?"
  • "Елю з Сашею не запросили на свято?"
  • "А де Еля?"
  • "Схоже, що казка закінчилася. Дуже шкода".

Коментарі під дописом Ксенії Мішиної / Скриншот інстаграм-сторінки Мішиної


Коментарі під дописом Ксенії Мішиної / Скриншот інстаграм-сторінки Мішиної

Також акторка видалила спільні фото з обранцем, залишила лише два рекламні дописи. Привертає увагу й те, що Мішина відписалася від сторінки Олександра.


Ксенія Мішина відписалася від Еллерта / Скриншот інстаграм-сторінки Мішиної

На акаунті Олександра усі фото з Ксенією та Платоном збереглися. Чоловік навіть привітав хлопця з днем народження та опублікував зворушливі кадри. У шапці профілю Еллерта позначена сторінка Ксенії і доповнена символом зеленого сердечка.

Еллерт підписаний на сторінку Мішиної в інстаграмі / Скриншот інстаграм-сторінки Еллерт

Олександр продовжує стежити за життям "Холостяки" в інстаграмі.

Еллерт підписаний на сторінку Мішиної в інстаграмі / Скриншот інстаграм-сторінки Еллерт

Журналісти Showbiz 24 звернулися до Олександра та Ксенії за коментарем щодо чуток про розрив стосунків, проте наразі відповіді не отримали.