Ксенія та Олександр вже три місяці живуть разом. Одразу після фіналу вони з'їхалися, проте приховували свої стосунки до виходу на екрани останнього випуску шоу. На офіційному ютуб-каналі "Холостячки" опублікували перше велике інтерв'ю пари, у якому є багато цікавих подробиць особистого життя.

Читайте також Ксенія Мішина розповіла про сварки з Олександром Еллертом в побуті

Весілля Мішиної та Еллерта: яке свято хотіли б мати закохані

Олександр працює ведучим заходів, тому за час своєї кар'єри побував на багатьох весіллях і точно знає, яке свято хоче для себе. Чоловік зазначив, що він не буде організовувати традиційного весілля з розсадкою гостей та іншими традиціями.

Хочу, щоб це була весільна вечірка. На красивій галявині, газоні, де будуть розташовані фуршетні столики. На весіллі будуть присутні рідні, друзі, команда СТБ, яка працювала, над "Холостячкою". Гості смакуватимуть закусками, салатами тощо. Звісно, що буде чудова музика – діджей або ж класний гурт,
– поділився Еллерт.

Олександр розповів, що не наполягатиме, щоб Ксенія була у пишній сукні, адже, насамперед, їй має бути зручно у вбранні. Проте дівчина наголосила, що на весілля хоче найпишнішу сукню, на що її коханий сказав, що буде так, як вона захоче.

Інтерв'ю Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта: дивіться відео онлайн