Ксенія Мішина зізналася, що не боїться розставання з коханим Олександром Еллертом. Про це вона розповіла у відвертому інтерв'ю виданню OBOZREVATEL.

Читайте також Ксенія Мішина й Олександр Еллерт розповіли, як приховували стосунки від публіки

Мішина про можливе розставання з Еллертом

Акторка поділилася, що не є прихильницею швидкоплинних романів, проте не заперечує, що може статися таке, що стосунки з Олександром завершаться.

Люди розлучаються не лише після проєктів "Холостяк" або "Холостячка", але й у звичайному житті. Кожна ситуація – це досвід, етап і шлях. Якщо щось із тобою трапляється, значить – з певною метою,
– поділилася думками Ксенія.

"Холостячка" зазначила, що не боїться розлучення з обранцем, якщо почуття згаснуть чи виникне конфлікт інтересів. Вона вірить, що з людиною відбувається те, що має відбуватися.

"Я не боюся, що стосунки не складуться. Страх – це взагалі дуже оманливе відчуття. За ним може ховатися не тільки небезпека, але й щось інше, приємне та красиве. Я навчилася не боятися страху", – розповіла Мішина.

Акторка додала, що зараз приймає свого обранця зі всіма його перевагами та недоліками. Для неї дуже важливо, щоб коханий був однодумцем і Олександр виявився саме таким.