Донька Ганна від другого чоловіка Ольги – Віталія Борисюка 2 березня мала ювілей. Наразі невідомо, чи перебуває дівчина в Україні, але акторка розповідала, що відправила її у безпечне місце.

До слова Вони загинули за нас з вами, – Ольга Сумська вшанувала прикордонників, які захищали Зміїний

"Наша рідна дівчинка, Ганнуся! Ось і настало твоє 20-річчя! Ці фото мирних часів такі зворушливі і милі серцю! Ми готували стільки сюрпризів, зустріч з родиною і друзями ще тиждень тому… А потім життя поділилося на до і після… Всією душею вірю, що все хороше і добре ще буде у твоєму житті, головне, щоб закінчилась війна і ми були разом! З днем народження!" – написала зворушена зіркова матуся.

На знімках дівчина щасливо обіймає надувні кульки, а також позує на дитячих фото разом з рідними. Підписники побажали дівчинці щасливого та мирного життя у коментарях. Зокрема долучились до привітань зіркові колеги Ольги: Катерина Бужинська та Павло Зібров, у якого самого нещодавно донька святкувала 25-річчя.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

Варто додати, що поруч з щасливою датою у дім Ольги Сумської днями прийшла біда – з початком військових дій в Україні, 27 лютого, у неї померла мама – заслужена артистка України Ганна Сумська.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!