Чверть століття тому 21 лютого у сім'ї Павла та Марини народилась донька Діана. Зараз вона працює у команді свого батька, де веде його соціальні мережі та розвязує усі питання з його піару. Чоловік вдячний їй та долі, що у нього виросла така розумна і талановита донька.

До слова Світ про тебе дізнається, – Маша Єфросиніна зворушливо привітала доньку з 18-річчям

Я був присутній, коли наше маленьке диво вперше побачило цей світ. І вже тоді вона була дуже схожа на мене. Роки промайнули дуже швидко: перші кроки, перші слова, школа, інститут. І вже доросла, красива, вихована, чуйна, чемна дівчина, моя гордість, мій помічник в роботі і мій порадник,
– написав розчулений артист.

Зібров додав, що разом з Діаною він – молодий, завзятий та веселий. Діана завжди веде його за собою в молодіжну культуру, заставляє завжди буди у формі та слідкує за його творчістю. "Наша мама спокійна, що передала мене в надійні руки розумної доні. Я дуже вдячний своїй Маринці за цей найдорожчий подарунок в житті", – зізнався виконавець.

Чоловік також опублікував кілька архівних знімків з донькою і показав, як вона виглядає зараз.

Павло Зібров поділився фотографіями з донькою / Фото з інстаграму артиста

Повний текст публікації Павла Зіброва:

"Сьогодні, 21 лютого в нашій родині велике свято – 25 років тому народилась наша донечка Діана, наше щастя, наша надія, наша велика любов!

Я був присутній, коли наше маленьке диво вперше побачило цей світ. І вже тоді вона була дуже схожа на мене. Роки промайнули дуже швидко: перші кроки, перші слова, школа, інститут. І вже доросла, красива, вихована, чуйна, чемна дівчина, моя гордість, мій помічник в роботі і мій порадник.

З нею я – молодий, завзятий, веселий. Діанка веде мене за собою в молодіжну культуру, заставляє завжди буди у формі, слідкує за моєю творчістю. Вона зі мною на всіх знімальних майданчиках, інтерв'ю, концертах. Наша мама спокійна, що передала мене в надійні руки розумної доні. Я дуже вдячний своїй Маринці за цей найдорожчий подарунок в житті.

Діаночка, дорога донечко!
Будь здоровою, коханою, щасливою.
Хай доля посміхається тобі.
Хай Гоподь Бог береже тебе під мирним небом нашої Неньки України.
З днем народження, моя єдина дівчинко, моя Любов, моя Діаночко!"