Прем'єра треку "Люди як кораблі" відбулась 15 серпня – за 2 дні до дня народження Андрія Кузьменка, який би святкував 54-річчя. На наступний день після трагедії у Вінниці ROXOLANA дала невелике інтерв'ю у "Сніданку", де ненароком зізналась, що саме 14 липня вона мала випустити хіт Кузьми. І про це її дуже просив Євген Коваленко – загиблий звукорежисер.

Слухайте також ROXOLANA презентувала трек "Не бійся" через тиждень після обстрілу Вінниці

Він завжди чекав нас за лаштунками, тобто на всіх концертних паузах ми могли перекинутись кількома словами, пожартувати. І я згадала, як ми мали 14 липня випускати пісню Кузьми "Люди як кораблі". І я чомусь згадала, що саме він перший до мене підійшов і сказав: "Будь ласка, випусти її, тому що з першого разу я її обожнюю, вона мені дуже подобається",
– пригадувала ROXOLANA.

Варто додати, що прем'єра пісні "Люди як кораблі" вийшла подвійною, адже окрім релізу нової сучасної версії, ROXOLANA записала пісню в оркестровому аранжуванні. Попри те, що хіту вже 16 років, пісня не втратила своєї актуальності, вважає співачка.

ROXOLANA – Люди як кораблі: відео онлайн

"Ця пісня – одна з моїх найулюбленіших і заспівати її було моєю давньою мрією. Тому я надзвичайно вдячна представникам Кузьми, які надали нам дозвіл на виконання його пісні. Ми одразу включили її у свої виступи перед військовими і побачили, наскільки по-різному вони сприймають слова Андрія Кузьменка… Зараз – важкий час. Люди можуть почуватися розгубленими, наляканими і самотніми, але варто лише озирнутися довкола, простягнути руку і ти одразу розумієш, що поруч з тобою однодумці, які переживають те саме, що і ти, і які готові простягнути тобі руку у відповідь", – поділилась співачка.

У відеокліпі режисера Руслана Махова зняті не професійні актори, а волонтери, медики, переселенці з окупованих територій, у кожного з яких своя нелегка особиста історія.

У цьому світі ми, справді, всі різні, як ті кораблі – хтось може бути маленьким човником чи великим вітрильником, катером чи лайнером, але ми всі, українці, пливемо однією течією і маємо триматись разом, щоб досягти нашого берега, де нас чекає наша спільна перемога,
– переконана співачка.


ROXOLANA з героями кліпу "Люди як кораблі" / Фото пресслужби


Герої кліпу ROXOLANA / Фото пресслужби


Герої кліпу ROXOLANA / Фото пресслужби