Воїн родом із Кам’янця-Подільського не дожив місяць до свого 32-річчя. Про втрату повідомив у Facebook театральний режисер Євген Лавренчук.

До теми Я не герой, – Хливнюк з "Бумбоксу" розповів, чи вбивав росіян та чим займається на фронті

Лавренчук розповів, що коли Ростислава Янчишена не прийняли в лави ЗСУ, він пішов у тероборону, а згодом таки потрапив на фронт.

Патріот, доброволець. Ростислав Янчишен, тепер ти назавжди злився з такою рідною для тебе стихією повітря. Вічна та світла пам'ять Герою! Краса не вмирає!,
– написав він.

Відомо, коли Ростислава взяли в ЗСУ, він після навчання у військовому навчальному центрі відправився на схід, у Донецьку область. Служив кулеметником. Загинув воїн 19 квітня, фактично за місяць до 32-річчя.


На фронті загинув Ростислав Янчишен / Фото з соцмереж

Олександр Федьков, який був із Ростиславом у теробороні, у соцмережі назвав товариша справжнім сучасником незалежної України – фаховою, освіченою, патріотичною, оптимістичною людиною.

"Смс-листування та короткі розмови. Останній обмін привітаннями – на Великдень. І ось сьогодні: загинув… Прощавай, друже! Вічна пам’ять тобі! Рідним – щирі співчуття. Герою – Слава!", – додав Федьков.

Що відомо про Ростислава Янчишена

  • Він народився 20 травня 1991 року в місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області.
  • Отримавши хореографічну підготовку у київському мистецькому виші, він потрапив за розподілом в Одеський національний академічний театр опери та балету, де працював артистом балету.
  • Водночас мистецька діяльність не була перешкодою для активної громадянської позиції Ростислава. Він разом із балетною трупою театру об’їздив чимало країн.

До слова, днями на війні в Україні також загинув Андрій Касенюк – учасник популярного рок-гурту SilverTown з Кам'янського. Він боронив Україну як командир відділення артрозвідки, у нього залишилася дружина.