Російська пропаганда виходить на нові ступені абсурду з кожним наступним днем. Маша Єфросиніна показала, як пропагандисти знущаються з власних дітей і залучають їх до просування імперських ідеологій.

До теми Свіжа, з-під Бахмута, не охолола: Тополя посміявся з росіян, які вирощують руки своїм пораненим

Маша Єфросиніна про російську пропаганду

Телеведуча в інстаграм-сторіз опублікувала фото, на якому зображений спортивний зал в Росії. У ньому діти полягали на підлогу й виклали пропагандистську літеру Z.

Маша Єфросиніна припустила, що може статись з цими дітьми в майбутньому. Можливо, вони будуть травмовані вбивчою пропагандою, а може, вони стануть такими ж "ватними", як і їхні батьки зараз.

На Росії після одного з матчів дітей зобов'язали лягти на підлогу у формі букви "зю". От що з них виросте? Або травмовані, або ватні…
– прокоментувала ведуча.


Пропаганда в Росії / Фото з інстаграм-сторіз

Варто зауважити, що вплив війни на дітей України навіть недоречно порівнювати з впливом на російських дітей, адже загарбники вбили вже понад 400 маленьких українців.

Єфросиніна розповідала й про психологічні травми, з якими стикаються діти. Наприклад, її син більше не любить розвивальні ігри, а бавиться лиш у стрілялки, де допомагає татові "вбивати ворогів".