Від грудня минулого року 25-річна Ромі Стрейд ледь не щодня показує 6,7-мільйонній аудиторії в інстаграмі первістка Мінт ван Ліувен. Знаменитість в захваті від омріяного материнства, адже намагалася завагітніти кілька років. Донечці вона присвячує всю себе та весь свій час.

До теми Ангел Victoria's Secret Ромі Стрейд вперше показала обличчя донечки: милі фото та відео

Ромі Стрейд прогулялася пляжем з донечкою

Разом з чоловіком Лауренсом ван Леейвеном і чотиримісячною Мінт "ангел" Victoria's Secret відправилася на пляж. Сім'я влаштувала прогулянку в спекотний день, тому для виходу Ромі Стрейд обрала сірий топ в рубчик, темні штани та олімпійку кольору хакі, якою прикривала голову від палючого сонця. Її образ завершили масивні сонцезахисні окуляри та лаконічні золоті сережки.

Крихітну донечку зіркова матуся переносила в спеціальному ергорюкзаку. Мінт одягли у тепле вбрання молочного кольору та білу панаму. Якщо батьки насолоджувалися мальовничими пейзажами, до їхня донечка солодко спала майже всю прогулянку пляжем.

"Пляжний день з моїми коханими", – лаконічно написала модель.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Що відомо про вагітність Ромі Стрейд

  • Модель завагітніла після лікування безпліддя, яке тривало два роки.
  • "Ангел" Victoria's Secret ретельно готувалася до пологів – заздалегідь купувала речі для крихітки та робила вправи на фітболі.
  • На початку грудня вона народила первістка – дівчинку Мінт ван Ліувен.
  • За два місяці після пологів знаменитість показала фігуру в білизні та повідомила, що працює у спортзалі, аби повернутися у свою ідеальну форму.
  • За останні чотири місяці Ромі Стрейд встигла показати безліч парних образів зі своєю крихіткою.