Одразу після появи дівчинки на світ новоспечена матуся Ромі Стрейд оприлюднила світлину з нею, показавши, як годує її грудьми. Відтоді Мінт ван Ліувен ставала зіркою ледь не кожного допису знаменитості. За три місяці після пологів красуня все ж наважилася показати світу обличчя довгоочікуваного первістка.

До теми Family look: Ромі Стрейд показала неймовірні парні образи зі своєю донечкою – фото

Ромі Стрейд вперше показала обличчя донечки

Ангел Victoria's Secret оприлюднивши серію милих фото та відео з крихіткою, зроблених з моменту її народження. З кадрів видно, що в дівчинки великі сірі очі та світле волосся, як у мами. За лічені місяці Мінт помітно виросла та з неймовірним захопленням пізнає цей світ. Усмішка дійсно не сходить з її обличчя.

Я так нервую, публікуючи її, я так довго вагалася. Не знаю, чому, але на цю мить я відчуваю, що готова. Я так пишаюся і ніхто інший не змушує мене посміхатися так сильно, як вона, моя любов до неї невимовна. Вона моє життя, і я люблю ділитися своїм життям з вами, друзі! Наша маленька Мінт,
– чуттєво написала модель.

Перед камерою з Мінт позувала не лише зіркова мама Ромі Стрейд, а й татко – бізнес-консультант Лауренс ван Леейвен, який не є публічною особистістю. З фото видно, що чоловік розчулений появою первістка не менше, ніж модель.

Для перегляду всіх фото і відео гортайте вправо

Що відомо про вагітність Ромі Стрейд

  • Модель завагітніла після лікування безпліддя. Три роки тому в неї діагностували синдром полікістозних яєчників, тому зірці довелося відмовитися від частих перельотів на покази та зйомки, уникати стресових ситуацій та довгий час лікуватися.
  • Красуня була безмежно рада вагітності та сумлінно готувалася до пологів – заздалегідь купувала речі для крихітки та робила вправи на фітболі.
  • На початку грудня вона народила первістка – дівчинку Мінт ван Ліувен.
  • За два місяці після пологів ангел Victoria's Secret показала фігуру в білизні, заявивши, що наразі не повернула свою ідеальну форму, однак працює над цим у спортзалі.