Джерело: інстаграм Ромі Стрейд

У своєму профілі жінка вперше показала, як виглядає її фігура через 2 місяці після пологів.

До слова Нідерландська модниця: Ромі Стрейд вперше прогулялася з донечкою у білосніжному вбранні – фото

25-річна зірка бренду Victoria's Secret, відповідаючи на питання фанатів у сторіз, зізналась, що дуже втомлюється поруч з малюком. Їй особливо не вистачає повноцінного 8-годинного сну, натомість вони спить лише 5-6 годин з перервами. Жінка також поділилась, що годує малюка власним молоком, проте не проти сумішей.

Одне з питань, яке найбільше цікавило фанатів, як манекенниця виглядає зараз. Раніше вона була надміру худорлява, працюючи моделлю, і навіть через це могла отримати ризик безпліддя. Зараз вона показала, що її тіло відновлюється після природних пологів і вона розуміє, що їй ще далеко до ідеалу.

Ромі Стрейд до вагітності / Фото з інстаграму Ромі Стрейд

Я все ще не повернулась у форму і я пишаюсь своїм тілом. Більше ніж коли-небудь раніше, чесно! Я планую повернутись у тренувальний зал, оскільки заняття спортом дає мені багато енергії, але я не планую особливо фокосуватись на втраті ваги поки я ще годую грудьми,
– зізналась Ромі.


Ромі Стрейд через 2 місяці після пологів / Скріншот з інстаграму Ромі Стрейд

Що відомо про пологи Стрейд?

Після діагнозу "полікістоз" модель вже не надіялась завагітніти, хоча дуже хотіла. Проте відсутність гострих обмежень у харчуванні, менше стресу і більше відпочинку позитивно відобразились на здоров'ї жінки. Відтак, вона змогла завагітніти і народити дівчинку від Лауренса ван Леейвена, з яким Ромі Стрейд одружилася у 2018 році. Пара зустрічалася 8 років ще зі школи, тому дуже мріяла про народження первістка.