Понад місяць тому 14-річну Олену Усенко звалилась велика відповідальність – честь представляти країну на Дитячому Євробаченні в Парижі. Після перемоги на Національному відборі вона з головою поринула у творчість. Журналістам сайту 24 каналу юна артистка зізналась, що майже не буває вдома.

Читайте також Взяла приклад з Go_A, – представниця України про трек "Важіль", з яким їде на Дитяче Євробачення

Олена мешкає в місті Біла Церква, що на Київщині, однак тепер усе її життя – в столиці. Аби не витрачати кілька годин на дорогу до Києва, вона час від часу залишається в подруги. Однак навіть у таких випадках може лише мріяти про здоровий 8-годинний сон.

Дні стали ще шаленішими – підготовка до Євробачення кипить, зйомки киплять. Я зараз вся у творчості – з самого ранку до самої ночі. Я живу цим,
– зізналась Олена Усенко.

Варто дізнатися Олена Усенко з Дитячого Євробачення хотіла покинути вокал у 7 років: "Вилилось багато негативу"

Здається, такий несамовитий графік під силу не всім дорослим артистам. Проте представниця України на Дитячому Євробаченні не скаржиться, каже, знала, на що йшла. Ба більше, уся робота їй "у кайф".

Мені це дуже подобається, я дуже рада, що все склалось так. Я так мріяла про все це, що мені навіть неважко прокидатися так рано чи спати по кілька годин,
– поділилась співачка.

"Я вже знаю, що буду трохи сумувати за цим всім. Це зараз здається, що так важно прокидатись о третій ночі, кудись їхати о п'ятій ранку, але потім я захочу повернутись у цей час", – додала Олена Усенко.

Олена Усенко їде на Дитяче Євробачення: відео 24 каналу

Нагадаємо, Дитяче Євробачення-2021 відбудеться 19 грудня у паризькому концерт-холі La Seine Musicale. Фінал транслюватимуть о 17:00 за київським часом.