34-річний Нікіта Добринін записав відео у формі й повідомив, що повернувся на старі позиції в теробороні під Києвом. Він приїхав сам, бо, як каже мер столиці Віталій Кличко, повертатися ще рано. Тож дружину Дашу Квіткову і сина Лева ведучий залишив у відносній безпеці, у Тернополі.

До теми Оплачу квиток кожному, – Даша Квіткова запросила фанатів "русского міра" в Бучу та Маріуполь

"Чи важко без дружини та малого поруч? Так. Як тисячам чоловіків і жінок, які воюють. Але це додаткова наснага до перемоги і якнайшвидшого повернення всіх додому", – поділився Нікіта Добринін.

Нікіта Добринін у теробороні під Києвом: відео

Вже який день поспіль я ридаю 24/7. Нікіта вирішив всі справи на Заході та поїхав назад, обороняти Київ та область,
– розповіла Даша Квіткова у своєму інстаграмі.

Вона показала, що з коханим тепер спілкується по відеозв'язку – знімає сина, намагається усміхатися, але її знову накриває. "Зараз я просто як ганчірка для підлоги по відчуттям", – зі сльозами зізналась блогерка.

Даша Квіткова і Нікіта Добринін / Фото з інстаграм-сторіс блогерки

Цікаво Зброю в руках тримав, – Нікіта Добринін зізнався, що має звання лейтенанта

Повний текст публікації Нікіти Добриніна:

Війна триває. У неї немає легших періодів, і до Києва ще рано повертатись, про це каже і наш мер Віталій Кличко. Тут я був в найактивніший місяць війни, тут я і зараз.

І саме зараз в чергове розумію, найцінніше, що у нас є – родина. Коли всі в безпеці, можна зі спокоєм на серці бути на позиціях і далі захищати наші землі. Чи важко без дружини та малого поруч? Так. Як тисячам чоловіків і жінок, які воюють. Але це додаткова наснага до перемоги і якнайшвидшого повернення всіх додому.