Про пологи співачки написали кілька ЗМІ. Журналістам про це нібито повідомило близьке оточення пари.

Цікаво Зради немає: репер A$AP Rocky розсекретив, чому одягнув підвіску з танків у вигляді Z

ЗМІ зазначають, що Ріанна народила дівчинку. Друзі Ріанни та її чоловіка, репера ASAP Rocky, зізналися, що донечка дуже схожа на свою зіркову маму.

Вона – вилита Ріанна, навіть очі світлі,
– цитують журналісти.

Також видання пише, що пологи артистки пройшли успішно, і зараз вона разом із донькою перебуває у своєму маєтку в Лос-Анджелесі, де відновлюється після лікарні.

Втім ні Ріанна, ні її скандальний бойфренд, репер A$AP Rocky поки не підтвердили новину про поповнення в родині.

Нагадаємо, що новина про другу вагітність співачки стала великою несподіванкою для фанів. Повідомила вона її досить ефектно – під час виступу вийшла у вбранні, що підкреслювало досить помітний животик.

Як Ріанна стала мамою вперше

  • На початку 2020 року Ріанна познайомилась з A$AP Rocky, справжнє ім'я якого Ракім Маєрс. Знаменитості не афішували свої стосунки й поводились доволі стримано, коли потрапляли в об'єктиви папараці. Водночас вони разом проводили чимало часу, а вже на початку літа 2021 року репер підтвердив їхній роман.
  • Шанувальники декілька разів підозрювали Ріанну у вагітності, однак зірка все спростовувала. Про вагітність співачки стало відомо 31 січня 2022 року. Пара разом вийшла у світ, де Ріанна й засвітила округлий живіт.
  • 13 травня в A$AP Rocky та його знаменитої коханої народився первісток. Зірки не розголошують жодних деталей батьківства – відомо лиш те, що вони виховують хлопчика. Йому дали ім'я Ноа Мерес.