Прем'єра "Холостяка-11" приголомшила глядачів шоу. Прихильники проєкту з нетерпінням чекали на старт нового сезону і він виявився по-справжньому вражаючим. Ведучий Григорій Решетник дивився першу вечірку у великій компанії.

До теми Холостяк 11 сезон 1 випуск: перший поцілунок та змінені правила проєкту

Григорій разом із коханою Христиною та 3-місячним сином Олександром вирішили переглянути довгоочікуваний випуск в компанії друзів. Схоже, що Михайло Заливако вирішив зібрати близьких друзів, щоб разом із ними розпочати свою історію на "Холостяку".

1 випуск виявився не лише напруженим, а й неочікуваним. Вперше за історію проєкту "Холостяк" під час першої вечірки дав троянди усім дівчатам і вирішив ще раз зустрітися з ними, що познайомитися ближче та не зробити необдуманого рішення.

За усіма цими подіями спостерігала чимало кількість глядачів у різних куточках країни. Зокрема, Христина Решетник опублікувала на особистій сторінці в інстаграмі фотографію, на якій позувала в одному з закладів, де й переглядала прем'єру. На фото вона зображена з чоловіком Григорієм, сином Сашком. Також є Михайло та головний герой попереднього сезону Максим Михайлюк з коханою Дашею. Чоловік прийшов підтримати нового"Холостяка".

Найкраща компанія для перегляду першої серії проєкту "Холостяк",
– написала в публікації Христина.

Холостяк 11 сезон 1 випуск: головне

  • 5 березня о 19:00 відбулася прем'єра 11 сезону романтичного проєкту "Холостяк".
  • Головним героєм цього сезону став бізнесмен Михайло Заливако.
  • На першій вечірці чоловік познайомився з 29 дівчатами, які прагнуть побудувати стосунки з ним.
  • Михайло мав обрати 15 учасниць, які продовжать свій шлях на проєкті, проте змінив правила та залишив усіх дівчат. Він прагне краще познайомитися з ними.