Днем раніше скандальний артист залишив в інстаграм-сторіз скриншот з українського онлайн-видання про те, що йому він потрапив у "чорний список" Мінкульту. На скриншоті він висловив співчуття, що концертів з ним в Україні не відбудеться.

До теми Morgenshtern загримів у перелік осіб, що загрожують нацбезпеці України

Реакція Morgenshtern на "чорний список" Мінкульту

Згодом він написав текст у ще одному інстаграм-сторіз, де зазначив, що українські фанати – найвідданіші, а українці з росіянами – брати.

Україно, я вас обожнюю! Завжди і всюди про це говорив і буду говорити… Сподіваюся, важливі дядьки у піджаках одумаються і ми з вами раз**бемо стадіон. На**й політику. Ми брати,
– написав він у своєму сторіз.


Morgenshtern внесли у перелік осіб, що загрожують Нацбезпеці України / Скриншот з "Новое Время"

Згодом мережа Instagram видалила це сторіз через "порушення умов користування".

"Видалили любовний пост про Україну", – написав Morgenshtern.


Сторіс Morgenshtern про Україну видалили в Instagram / Скриншот з інстаграм-сторіс Morgenshtern

Що відомо про скандал з Morgenshtern

  • 29 квітня російського виконавця Morgenshtern внесли до списку осіб, які загрожують нацбезпеці України. Таке рішення прийняла СБУ на основі запиту від Мінкульту.
  • Перед цим артист заявляв, що скасовує усі заплановані концерти в Києві, Харкові та Запоріжжі, тому що йому "страшно їхати в Україну".
  • Артист в Україні "заробив" славу скандального виконавця. Зокрема, йдеться про виступ в Одесі в грудні 2019 року, де впроваджений на той час траур за загиблими в пожежі він назвав "йо**ною показухою".
  • Morgenshtern також заявляв, що підтримує окупацію Криму й навіть виконував пісню з назвою "Путин – молодец", у якій вихваляв главу країни-агресора.