Ексцентричний проросійський музикант Morgenshtern раніше проводив концерти в українських містах, які закінчувались скандалами. Однак цього разу, артист, який відомий своїми провокаційними вчинками та вмінням створювати ажіотаж навколо себе, розповів, що боїться давати концерти в Україні.

Також читайте Австралія не поїде на Євробачення-2021

На своїй прямій трансляції у Інстаграм, репер заявив, що йому страшно їхати в Україну, адже тут усі масові заходи переносяться й додав, що його злякали події, які стались в Одесі.


Репер Morgenshtern боїться їхати в Україну / Фото з відкритих джерел

Ймовірно, Morgenshtern згадав реакції людей на свій концерт, який він провів у цьому місті у 2019 році. Тоді в Одесі був офіційно оголошений День жалоби з приводу трагедії в Одеському коледжі. Артист ж зі сцени назвав трагедію "йо**ною показухою". Відео з обурливими словами репера швидко розлетілося мережею.

Компанія Kontramarka, яка є організовує концерти Morgenshtern в Україні, відреагувала на таку заяву виконавця вкрай стисло. У своєму повідомленні організатори ствердили, що з репером активно ведуться перемовини, й що усю інформацію стосовно перенесення чи скасування виступів Morgenshtern озвучать згодом.

До слова, раніше, Morgenshtern заявляв, що підтримує окупацію Криму й навіть виконував пісню з назвою "Путин – молодец", у якій вихваляв главу країни-агресора.