Українська блогерка Раміна на 3 дні зникла з соціальних мереж. Вона вийшла на зв'язок та розповіла про свої успіхи.

До теми Лежала на землі, – Злата Огнєвіч згадала, як стала свідком розстрілу російського розвідника

Раміна побувала на Донбасі

Раміна Есхакзай не зізналась, куди приїздила. Та скоріш за все, вона побувала у Донецькій області поблизу Бахмута. Саме там 3 ОШБр штурмували позиції солдатів РФ та розгромили їхню 72 бригаду у травні.

"Поки мене не було в інтернеті, я встигла побувати на позиціях, де 3 ОШБр знищила 72 бригаду РФ, полежала в окопі з залишками р***го п**ра, дізналася, як може бісити Орлан, посиділа в кабіні танкіста, дізналася про нюанси роботи артилерії, роздивилася робочі місця наших бойових медиків, полювала разом з аеророзвідкою на танчики, зняла сюжет про Часів Яр, дізналася про технічні характеристики танків Леопард та Абрамс і що на радянських танках треба повністю міняти двигун на 3000 кілометрів", – розповіла блогерка.

Раміна додала, що за 3 дні проїхала близько 2500 кілометрів та пройшла 45 тисяч кроків. За увесь час їйв вдалось поспати 6 годин. До допису вона додала фото на тлі українського танка.


Раміна / Фото з інстаграму Раміни Есхакзай

Нещодавній інцидент, що трапився з Раміною

  • Нагадаємо, у День захисту дітей Раміна Есхакзай поскандалила з чоловіком на Подолі. Вона неправильно припаркувалась та пішла у ресторан до похресника, а коли повернулась – авто намагались евакуювати. Блогерка чесно сплатила штраф, але посварилась з чоловіком на Maserati, який грубо їй нахамив.
  • Згодом Раміна розповіла про деталі. Виявилось, що кривдник погрожував їй з пістолетом. За словами інфлюенсерки, по ньому відкрита низка кримінальних справ і жодна справа не доведена до кінця