Інцидент на відео зняла кума Раміни Есхакзай. За її словами, авто евакуйовували під час повітряної тривоги, коли вони "йшли до укриття, але хотіли покласти речі в машину". Інтерв'юерка визнала, що припаркувалася дуже близько до пішохідної зони й погодилася сплатити штраф, однак поскандалила з чоловіком на Maserati, який став свідком подій.

Читайте також Раміна розплакалася, коли побачила перші кадри фільму "Довга доба" Алана Бадоєва: відео

Раміні грубо нахамили у центрі Києва

Він з товаришами втрутився в ситуацію, представився Ігорем Князем і дорікнув: "Ви правила знаєте, машину як ставите?" Раміна назвала його "бухим чуваком вранці", а той нахамив у відповідь: "Буха ти, слухай, рот закрий, буха. Зараз на штрафмайдан заберуть і все. У мене можуть пос*с*ти тільки, зрозуміла? Ти можеш мені пос*с*ть".

Під час повітряної тривоги забирають мою машину, а це бухе чудо намагається самоствердитися. Гидко. Поки одні віддають життя, інші поводяться в кращих традиціях "нових русскіх",
– прокоментувала Раміна.

У підписі вона також додала, що з нею все добре, і запевнила, що сплатила штраф у застосунку "Київ цифровий".

В інстаграм-сторіс Раміна попросила ідентифікувати чоловіка, щоб той "скинув щедрий донат на ЗСУ". У коментарях підтримали ютуб-блогерку:

  • "На жаль, далеко не всі чоловіки – чоловіки";
  • "Є враження, що зараз на війні гине цвіт нації, а бидло просто "цвіте і пахне" на вулицях міста. Так розмовляти з жінкою – це дно";
  • "І так завжди. Кращі віддають життя, а ось таке сміття залишається жити";
  • "Подайте на нього в суд за образу честі і гідності. Відеодоказ є";
  • "Чудово, що виставляєте, нехай місто знає "героїв". Фу. Але огидно і дивитися, і слухати";
  • "Той самий випадок, коли від "чоловіка" тільки стать. А так – бридке недорозуміння".