З'ясувалось, що вона роздумує над новими стосунками. Ба більше, Есхакзай зауважила, що людина, з якою вона б хотіла побудувати стосунки, ймовірно, зараз зайнята війною.

Не пропустіть Не будемо жити разом, – Анна Трінчер розповіла про труднощі у стосунках з чоловіком

Раміна розповіла про майбутні стосунки

Вона наголосила, що їй важливо, щоб людина, з якою вона будуватиме стосунки, виборювала перемогу та брала участь в звільненні України. За умови, що чоловік буде українцем.

Потенційно той, з ким я можу познайомитися напевно зараз зайнятий війною. Він або керує процесом, або безпосередньо бере участь у бойових діях. Тож я думаю, що цим людям зараз просто не до мене та не до стосунків. От коли закінчиться війна, тоді вже треба буде з кимось поспілкуватися, подумати про кохання,
– зазначила журналістка.

"Для мене це принципова позиція. Я не уявляю біля себе людину, яка не брала участь у війні. Він мав воювати, або мав робити дуже вагомий матеріальний вклад", – додала Раміна.

Окрім цього, блогерка поділилась, що готова до стосунків з людиною, в якої є діти або з тим, хто розлучений. За її словами, це не проблема.

Подкаст Аліни Шаманської "Розлючена" за участі Раміни Есхакзай: дивіться відео онлайн

Нагадаємо, весною Раміна Есхакзай порвала з юристом Євгеном Проніним, з яким зустрічалася 5 років. Він освідчився дівчині у травні 2021 року, але до весілля так і не дійшло. 31-річна блогерка відмовилася оголошувати причину розриву. Вони з Євгеном нібито розійшлися не через зради, а як дорослі свідомі люди.