У нещодавньому інтерв'ю принц Гаррі розкритикував свого батька, принца Чарльза, за виховання. Він висловив невдоволення перебуванням у королівській сім'ї, через що радники королеви Єлизавети II наполягають, щоб Гаррі й Меган відмовилися від титулів.

Варто прочитати Племінниця принцеси Діани Кітті Спенсер вперше розповіла про заручини з 62-річним мільярдером

Службовці Букінгему обурені через інтерв'ю

У подкасті принц Гаррі пригадав і дідуся принца Філіпа, якого поховали місяць тому. Це ще більше приголомшило британську монаршу родину.

"Втягувати в це свого діда, це так шокуюче й нешанобливо. Герцог Сассекський вже витратив багато часу, підкреслюючи, що він нічим не відрізняється від інших, і напав на інституцію, яка, за його словами, завдала йому стільки болю. Зростає відчуття, що коли вам так не подобається ця інституція, вам не слід мати титули", – заявив один з королівських помічників.

Їм не слід використовувати титули. Нехай навіть вони ними й будуть володіти, але не треба їх використовувати. Наприклад, як подружжя відмовилося від звернення "Його Королівська Високість". Вони повинні стати Гаррі та Меган. А якщо відмовляться це зробити, то повинні пояснити, чому,
– повідомив інсайдер.

Поки що невідомо, чи планує Єлизавета ІІ здійснювати певні заходи з приводу позбавлення принца Гаррі та Меган Маркл королівських титулів. "Службовці Букінгемського палацу незадоволені поведінкою герцогів. Тиск з проханням відмовитися від титулів демонструє, що розкол все глибше", – написало видання.

Відхід принца Гаррі та Меган Маркл від королівської родини

  • 8 січня 2020 року подружжя вперше офіційно оголосило про бажання покинути монаршу родину.
  • Єлизавета ІІ відповіла згодом, що розуміє онука. Та вона дала йому рік на роздуми, тож принц Гаррі з Меган полетіли спочатку до Канади, а потім придбали маєток у США.
  • В лютому 2021 року пара офіційно заявила, що не збирається повертатись до королівських обов'язків. Їх позбавили усіх патронажів і військових звань.