Принц Гаррі взяв участь у подкасті The Armchair Expert, темою якого стала розмова про ментальне здоров'я людей. Під час розмови він поділився власними спогадами про те, як важко йому було в юності через смерть матері та непорозуміння з батьком.

Читайте також Принц Гаррі та Меган Маркл мали побачення в супермаркеті: курйозні деталі

Він розповів, що відчув, як йому передався "генетичний біль і страждання" його батька, який той своєю чергою успадкував від мами Єлизавети II і принца Філіпа.

Я не думаю, що ми повинні показувати пальцем або звинувачувати кого-небудь, але, звичайно, коли справа доходить до виховання дітей, то я хочу розірвати цей колообіг, щоб не передати його своїм дітям,
– пояснив своє рішення відійти із сім'ї принц Гаррі.

Ще у свої 20 років принц Гаррі просто нестерпно хотів розірвати "порочне коло" та відійти від справ сім'ї.


Принц Гаррі і Меган Маркл / Фото Getty Images

"Мені було трохи більше ніж двадцять, і я думав: "Мені не потрібна ця робота, я не хочу бути тут, я не хочу цим займатися. Подивіться, що це сталося з моєю мамою. Як я взагалі зможу стати розсудливим, мати дружину і сім'ю, якщо я знаю, що це трапиться знову?" – наголосив принц Гаррі.

Чоловік Меган Маркл також описав королівське життя як "суміш між "Шоу Трумена" і перебування в зоопарку".

Відхід від королівської сім'ї Меган і Гаррі: що варто знати

  • Першу заяву про бажання відійти від королівської сім'ї принц Гаррі та Меган Маркл оприлюднили 8 січня 2020 року. Про це попередньо ніхто не знав, окрім подружжя.

  • На наступний день на заяву відреагувала Її Величність. Жінка зрозуміла позицію внука і згодом заявила, що дасть парі рік на роздуми, аби вони спробували жити самостійно у США.

  • З початком пандемії Меган, Гаррі і їхній син Арчі переїхали у Канаду, а згодом у США, де спочатку жила на зйомних віллах. Потім вони придбали розкішний маєток у Лос-Анджелесі. У липні Меган пережила викидень, а нещодавно оголосила, що вагітна вдруге.

  • В лютому 2021 року пара офіційно заявила, що не збирається повертатись до королівських обов'язків, тому їх позбавили усіх патронажів, титулі і військових звань.