У День захисника України у Катерини Поліщук відбувся перший телевізійний ефір після повернення з російського полону. З цієї нагоди до неї звернувся продюсер 12 сезону "Голосу країни" Володимир Завадюк і запросив заспівати у проєкті.

До теми Артисти та актори вітають з Днем захисників і захисниць України: ексклюзивне відео

Завадюк запросив "Пташку" виступити на "Голосі країни"

"Для нас, команди Big Brave Events, і для мене продюсера "Голосу країни" величезна честь запросити тебе, "Пташко", виступити в головному вокальному проєкті нашої країни. Адже "Голос" надихає, адже пісня – наша ДНК, адже ми співаємо для того, щоб далі жити і боротися. Крім того, на "Голосі країни" ми збираємо гроші для допомоги ЗСУ", – звернувся продюсер "Голосу країни" Володимир Завадюк.

Що Катерина Поліщук відповіла продюсеру "Голосу країни"

Я думаю, це треба буде дивитися по моєму стану та по моєму місцю перебування. У першу чергу для мене – це повернення хлопців, тому будемо дивитися. Я дуже сильно хочу тішити людей, які надихаються моїм співом. Якщо це запалює серця, я співатиму,
– відповіла "Пташка".

"Буде все залежати від того, як буде розвиватися геополітична ситуація в країні. Від того будемо відштовхуватися. І все-таки зараз найбільша моя мета і найбільший мій обов'язок – це повернення всіх полонених. Тому що це мої побратими, це мої брати. Я розумію, де вони, я розумію, що з ними, і я розумію, що їм дуже потрібно додому. Вони не заслуговують бути там", – додала Катерина Поліщук.

До речі, на прямий ефір ранкового шоу "Пташка" втекла з госпіталю, де проходить реабілітацію.

"Я вдома. Мене лікують, про мене турбуються, поруч усі свої, рідні. Тому прекрасно насправді. Звісно втома й виснаження дають про себе знати, але нічого", – поділилася Катерина Поліщук.

Не пропустіть З полону повернули "Пташку": що відомо про захисницю "Азовсталі"

  • Нагадаємо, 12 сезон "Голосу країни" повернувся на екрани 2 жовтня з випуском-дайджестом, в якому нагадали найяскравіші моменти випущених в ефір "сліпих прослуховувань" і розповіли, як повномасштабна війна змінила життя їх учасників.
  • До того ж з наступних епізодів "сліпих прослуховувань" вирізали всі пісні російських виконавців, а російськомовних учасників переклали на українську.
  • Крім того, у "Голосу країни" з'явилася благодійна місія. Разом з фондом "Повернись живим" і благодійною платформою Dobro.UA продюсери відкрили збір на засоби для аеророзвідки. Їхня ціль – 3 мільйони гривень.