15 січня зірка реаліті-шоу Кім Кардашян влаштувала гучну вечірку з нагоди дня народження доньки Чикаго. Дівчинці виповнилося 4 роки. Також свято було організовано на честь доньки Кайлі Дженнер Стормі.

До теми Мадонна повечеряла з Каньє Вестом та його новою обраницею: рідкісні фото зірок

Каньє Веста нібито не запросили на день народження доньки

Як заявив Каньє Вест, його начебто на цю вечірку не запросили, а також приховали від нього локацію. Він опублікував відео у мережі.

Я просто привітаю мою доньку з днем народження публічно, бо від мене приховують, де відбувається свято. Я викладаю це відео, тому що потрібна ваша підтримка. Я телефонував Кім, писав повідомлення няням, я зв'язався телефоном з Трістаном Томпсоном, і він сказав, що запитає у Хлої,
– розповів репер.

Каньє Вест вважає, що його на день народження не запросили навмисне. Начебто для того, щоб розлучити батька з дітьми.

"Вони проводять маніпуляції, які вже давно впливають на здоров'я… Я не дозволю цим іграм все зіпсувати. Вони роблять все для того, щоб Чикаго запам'яталося, що тата не було поруч", – поскаржився виконавець.

Утім, Каньє Вест таки зміг прибути на свято до доньки. Водночас інсайдер повідомив, що насправді Кім Кардашян не мала на думці заборонити реперу проводити час з Чикаго. Пара раніше домовилась, що спершу Кім влаштує для дівчинки вечірку, а о 16 годині Каньє забере її до себе.

Кім була шокована тим, що він звинувачував її, хоча це була його ідея організувати два заходи. Ніхто не намагався зупинити його і завадити прийти на свято, організоване Кім,
– пише видання.


День народження доньки Кардашян / Фото з інстаграм-сторіз


День народження доньки Кардашян / Фото з інстаграм-сторіз