Українська співачка Ані Лорак, як і Світлана Лобода та інші гастролерки, що заробляють гроші в Росії, закликали зупинити війну, але не називали агресора. Ірина Федишин різко засудила цю позицію.

Читайте також Іди за російським кораблем, – Катя Осадча наказала MARUV віддати український паспорт

Ірина Федишин про Ані Лорак

Виконавиця наголосила, що в Україні зараз гине мирне населення та діти. Та це геть не бентежить Ані Лорак, яка має українське громадянство.

Це дно. Коли гинуть люди, діти й коли мовчить Ані Лорак, яка є громадянкою України, я не розумію, чому. Життя людини – безцінне, і я не знаю, чим вона керується. Варіант, коли можна сидіти на двох стільцях, не пройде. Україна цього не вибачить і не забуде. На Лорак діє російська пропаганда. Пропаганда виїла їй розум. Вона для мене не українка,
– підкреслила Ірина Федишин.

Що російські гастролери кажуть про війну в Україні

  • Ані Лорак спершу виступала за мир між Україною і Росією. Згодом вона закликала зупинити війну й вбивства мирного населення, щоправда, ані Путіна, ані Росією агресором не назвала.
  • Така сама риторика була й у Світлани Лободи, яка плакала на камеру та просила зупинити "цей жах". Артистка й справді назвала війну війною, однак не знайшла у цьому винних.
  • Регіна Тодоренко спершу закликала до миру, але перестала брати участь в інформаційній війні. Зірка вирішила "піднімати настрій" підписникам та тепер публікує розважальний контент.