22 травня в Роттердамі відбувся грандіозний фінал Євробачення-2021. Переможцями стали Måneskin з Італії, натомість останнє місце дісталося учаснику з Великої Британії – Джеймсу Ньюману.

Варто знати Трек гурту Go_A для Євробачення-2021 підкорює світові чарти Spotify та iTunes

Реакція Джеймса Ньюмана на програш

Британський співак висловився у соціальних мережах. Джеймс Ньюман подякував усім, хто його підтримував, слухав композиції та наповнював життя позитивом і любов'ю.

Я хочу зосередитися на позитивних сторонах цього дивного досвіду. Я стояв на сцені й співав перед сотнями мільйонів людей пісню, яку написав і яку люблю,
– поділився артист.

Знаменитість додав, що під час написання пісень він не міг отримати гарантію, що трек точно стане хітом та сподобається всім. Те, що він програв на Євробаченні-2021, навчило його брати себе в руки й ставати сильнішим.

Додамо, що виступ Джеймса Ньюмана прокоментував Пірс Морган – відомий британський телеведучий. Він заявив, що Brexit не має стосунку до балів артиста: "Великобританія отримала нулі на конкурсі "Євробачення" не через якусь зловісну помстою за Brexit. Ми отримали нулі, тому що у нас була погана пісня у виконанні поганого співака, який дав поганий виступ. Кінець".

Та Джеймс швидко відреагував на гостре повідомлення ведучого: "Привіт, Пірсе, шкода, що тобі не сподобалась пісня. Принаймні, я не вилетів", – написав співак з ймовірним натяком на звільнення Моргана після скандалу з Меган Маркл.

Успіхи Ньюмана після Євробачення

  • Коли в Роттердамі оголосили результати, співак не засмучувався й продовжував демонструвати позитив. І не дарма: мережу зацікавило, чому в Джеймса Ньюмана 0 балів.
  • Через це на відео з виступу Великої Британії тепер 2,5 мільйони переглядів, тоді як перегляди роликів інших країн сягали 181 тисячі.
  • Також мережею шириться величезна кількість кумедних мемів, що так само підігріває цікавість до Джеймса Ньюмана.

Євробачення-2021 фінал – дивіться відео: Велика Британія Джеймс Ньюман – Embers